Felhívjuk a Tisztelt Horgásztársak (tagjaink valamint a napijegyes horgászok) figyelmét, hogy a Kalapgyári I. tavon, a 2018.08.01.napjától, a 2016. 08. 04-05.-én megrendezésre kerülő 12 órás éjszakai horgászverseny végezetéig teljes kíméleti tilalom lép életbe! Ez a rendelkezés a többi tavainkra nem vonatkozik , ugyanúgy horgászhatóak! A Kalapgyári I. tavon levő teljes kímélet tilalom a 2018.08.04-05.-én megrendezésre kerülő 12 órás éjszakai horgászversenyünk végezetével kerül feloldásra! Felhívjuk továbbá a Tisztelt Horgásztársak figyelmét, hogy a verseny befejezésének napján, azaz 2018. augusztus 05.-én, csak azok a horgásztársaink horgászhatnak pontyra vagy bármilyen más fajú halra az egyesület tavain, akik a 12 órás éjszakai Horgászversenyünkre beneveztek. Ez a rendelkezés (közgyűlési határozat) a Horgászegyesület minden tavára vonatkozik!

2018 július 26 csütörtök - 08:01:08 |