Pontytilalom a Kalapgyári I. tavon!

Felhívjuk a Tisztelt Horgásztársak (tagjaink valamint a napijegyes horgászok) figyelmét, hogy a Kalapgyári I. tavon 2019.04.15.napjától a 2019. 05.26.-án megrendezésre kerülő Egyesületi Horgászverseny végezetéig pontytilalom lép életbe!  A Kalapgyári I. tavon a pontytilalom a 2019. 05.26.-án megrendezésre kerülő Egyesületi Horgászverseny végezetével kerül feloldásra! Felhívjuk továbbá a Tisztelt Horgásztársak figyelmét, hogy a verseny befejezésének napján, azaz  2019. 05.26.-án, csak azok a horgásztársaink horgászhatnak pontyra vagy bármilyen más fajú halra az egyesület tavain, akik az Egyesületi Horgászversenyünkre beneveztek. Ez a rendelkezés (közgyűlési határozat) a Horgászegyesület minden tavára vonatkozik!

2019 április 10 szerda - 08:26:05 |