Pontytilalom a Kalapgyári II.-es, III-as és Lehel tavon!

Felhívjuk a Tisztelt Horgásztársak (tagjaink valamint a napijegyes horgászok) figyelmét, hogy a Kalapgyári II.-es, III-as és Lehel tavon 2019.05.02 .napjától a 2019. 05.26.-án megrendezésre kerülő Egyesületi Horgászverseny végezetéig pontytilalom lép életbe!  A Kalapgyári II.-es, III-as és Lehel tavon a pontytilalom a 2019. 05.26.-án megrendezésre kerülő Egyesületi Horgászverseny végezetével kerül feloldásra! Felhívjuk továbbá a Tisztelt Horgásztársak figyelmét, hogy a verseny befejezésének napján, azaz  2019. 05.26.-án, csak azok a horgásztársaink horgászhatnak pontyra vagy bármilyen más fajú halra az egyesület tavain, akik az Egyesületi Horgászversenyünkre beneveztek. Ez a rendelkezés (közgyűlési határozat) a Horgászegyesület minden tavára vonatkozik!

2019 április 10 szerda - 08:29:15 |