Felhívjuk a Tisztelt Horgásztársak (tagjaink valamint a napijegyes horgászok) figyelmét, hogy a Kalapgyári I. tavon, a 2016.08.08.napjától, a 2016. 08. 13-14.-én megrendezésre kerülő 12 órás éjszakai horgászverseny végezetéig teljes kíméleti tilalom lép életbe! Ez a rendelkezés a többi tavainkra nem vonatkozik , ugyanúgy horgászhatóak! A Kalapgyári I. tavon levő teljes kímélet tilalom a 2016.08.13-14.-én megrendezésre kerülő 12 órás éjszakai horgászversenyünk végezetével kerül feloldásra! Felhívjuk továbbá a Tisztelt Horgásztársak figyelmét, hogy a verseny befejezésének napján, azaz 2016. augusztus 14.-én, csak azok a horgásztársaink horgászhatnak pontyra vagy bármilyen más fajú halra az egyesület tavain, akik a 12 órás éjszakai Horgászversenyünkre beneveztek. Ez a rendelkezés (közgyűlési határozat) a Horgászegyesület minden tavára vonatkozik!

2016 szeptember 27 kedd - 12:00:49 |