Felhívjuk a Tisztelt Horgásztársak (tagjaink valamint a napijegyes horgászok) figyelmét, hogy a Kalapgyári I. tavon, a 2020.08.10.napjától, a 2020. 08. 15-16.-án megrendezésre kerülő 12 órás éjszakai horgászverseny végezetéig teljes kíméleti tilalom lép életbe! Ez a rendelkezés a többi tavainkra nem vonatkozik , ugyanúgy horgászhatóak! A Kalapgyári I. tavon levő teljes kímélet tilalom a 2020. 08. 15-16.-án megrendezésre kerülő 12 órás éjszakai horgászversenyünk végezetével kerül feloldásra! Felhívjuk továbbá a Tisztelt Horgásztársak figyelmét, hogy a verseny befejezésének napján, azaz 2020. augusztus 16.-án, csak azok a horgásztársaink horgászhatnak pontyra vagy bármilyen más fajú halra az egyesület tavain, akik a 12 órás éjszakai Horgászversenyünkre beneveztek. Ez a rendelkezés (közgyűlési határozat) a Horgászegyesület minden tavára vonatkozik!

2020 augusztus 10 hétfő - 09:23:55 |